Stavebná doprava

Máte malý či väčší náklad, ktorý potrebujete previezť? Hľadáte dovoz materiálu na stavbu či odvoz sute po búraní?

Potom ste u nás správne, pretože si tu môžete vybrať riešenie, ktoré bude cenovo a časovo najvhodnejšie.

V každom kroku výrobného procesu stavieb a investičnej výstavby, je pre každého zákazníka nákladnej stavebnej dopravy najdôležitejšia garancia, že materiál bude dodaný v dohodnutom čase a taktiež, že ceny služieb sú bez skrytých dodatočných poplatkov, o ktorých klient nebol informovaný vopred.

Vážení zákazníci, ponúkame vám - štrk, piesok, makadam, kamenie, kari rohože, cement, tehly, tvárnice, komíny, drevo - dovoz všetkých stavebných materiálov 12-tonovým trojstranným sklápačom s hydraulickou rukou na vašu stavbu v Bratislave a širokom okolí.

Rýchlo, profesionálne a lacno.

Vývoz odpadu kontajnerovým autom

Vývoz odpadov sa uskutočňuje vozidlom Mercedes SK 1223 s nadstavbou reťazového ramenového kontajnera nakladača do váhy odpadu max 7,5 ton. K tomuto účelu používame oceľové veľkokapacitné kontajnery o objeme 5,7 m3. Zákazník môže svoju požiadavku nahlásiť telefonicky na tel. číslo: 0907 795 756 dispečing. Orientujeme sa prevažne na okresy Bratislava, Senec, Pezinok a Trnava. Na tomto čísle si dohodnete ostatné podmienky poskytnutia služby (termín, cena, atď.)

Kontaktujte nás

img1img2img3img3
2014 – 2024 © Kanel s.r.o.
Grafický návrh a redakčný systém od firmy AlejTech, spol. s r.o.
Tvorba web stránok